StartStart DziałDolezych  
   English Russkij
Napisz Kontakt Start
 
Dolezych

Dolezych

 

Dolezych Sp. z o.o. jest producentem systemów do zabezpieczania i podnoszenia ładunków od 1992 roku. Naszym udziałowcem jest spółka niemiecka aktywna w tej branży od 1935 roku.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom, szczególnie zaś dzięki implementacji rozwiązań znanych w Europie Zachodniej do polskich wymagań wytwarzamy sprawdzone produkty zgodne z najbardziej wymagającymi normami międzynarodowymi.
Ponad 15 lat rozwoju w Polsce zaowocowało osiągnięciem pozycji jednego z największych producentów w kraju i znaczącego eksportera do krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Pas transportowy i zawiesie - to produkty wytwarzane według norm europejskich, które jednoznacznie kojarzą się z Dolezych.
Nieustanny wzrost efektywności wytwarzania przy jednoczesnym utrzymywaniu stałej wysokiej jakości powoduje, że można z nami budować stabilne, długookresowe relacje handlowe.

 

Klienci wybierają nas nie tylko ze względu na korzystne relacje ceny do jakości, ale również ze względu na naszą filozofię pracy, która obejmuje m.in. następujące elementy:

 

 

  • Rozwiązywanie indywidualnych problemów związanych z podnoszeniem i zabezpieczaniem ładunków

  • Oferowanie możliwie najszerszego asortymentu,

  • Sprzedaż wyłącznie towarów najwyższej jakości,

  • Dogodne, ekspresowe terminy dostaw możliwe do uzyskania dzięki dużemu potencjałowi produkcyjnemu, finansowemu i doświadczeniu

  • Dzielenie się z naszymi odbiorcami wiedzą przez doradztwo, szkolenia, seminaria

Połączenie wytwarzania wysokiej jakości produktów i fachowej wiedzy powoduje, że z naszych usług korzystają nie tylko nasi długoletni partnerzy, ale także Szkoły Wyższe, instytucje państwowe i szkoleniowe.
Wszelkich wyjaśnień, porad lub rozwiązań nietypowych związanych z dźwiganiem i zabezpieczaniem ładunków z chęcią udzielą nasi doradcy techniczni.

 

 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie z polityką prywatności.    Rozumiem

©Dolezych Sp. z o.o., ul. Koszykowa 1b, Katowice, Polska
Tel.: +48(32)603-58-10 | Fax: +48(32)603-58-29 | Email: info@dolezych.pl
NIP 634-012-74-35 | REGON P 271291409


Nr KRS: 0000073400
Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wysokość kapitału zakładowego: 119.600,00 zł

 
statystyka