StartStart DziałDział Handlowy  
   English Russkij
Napisz Kontakt Start
 
Dział Handlowy

Dział Handlowy

Kierownik Działu Handlowego:

Ryszarda Hat
tel. 032-60-35-820
r.hat@dolezych.pl

Centrala:

tel. 032-60-35-801
fax 032-60-35-829
info@dolezych.pl

Logistyka:

Agnieszka Wróblewska
tel. 032-60-35-813
a.glowocz@dolezych.pl

 

Dział Zawiesi Pasowych i Wężowych:

Justyna Pogrzeba
tel. 032-60-35-811
j.pogrzeba@dolezych.pl

Dział Zawiesi Linowych i Łańcuchowych:

Ewelina Wawrzyczny
tel. 032-60-35-821
e.wawrzyczny@dolezych.pl

Dymitr Zwolski
tel. 032-60-35-824
dzwolski@dolezych.pl

Maciej Bazger
tel. 032-60-35-826
mbazger@dolezych.pl

Trawersy, chwytaki, wciągniki, kontrole zawiesi, szkolenia

tel. 032-60-35-822

Przedstawiciel Handlowy w terenie
na Północno Wschodnią Polskę

Dariusz Opęchowski
tel. kom. 663 154 403
dopechowski@dolezych.pl

Przedstawiciel Handlowy w terenie
na Południową Polskę

Robert Myśliwiec
tel. 032-60-35-815
rmysliwiec@dolezych.pl

Przedstawiciel Handlowy w terenie
na Północno Zachodnią Polskę

Łukasz Wojciechowski
tel. kom. 601 087 362
lwojciechowski@dolezych.pl


Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie z polityką prywatności.    Rozumiem

©Dolezych Sp. z o.o., ul. Koszykowa 1b, Katowice, Polska
Tel.: +48(32)603-58-10 | Fax: +48(32)603-58-29 | Email: info@dolezych.pl
NIP 634-012-74-35 | REGON P 271291409


Nr KRS: 0000073400
Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wysokość kapitału zakładowego: 119.600,00 zł

 
statystyka