StartStart DziałOferta  
   English Russkij
Napisz Kontakt Start
 
Oferta
 Zawiesia pasowe
 Zawiesia wężowe
 Zawiesia linowe
 Zawiesia łańcuchowe
 Zabezpieczenie ładunku
 Ochrony
 Osprzęt do zawiesi
 Osprzęt do dźwignic
 Liny stalowe
 Łańcuch klasy 8 stali

Oferta

Jesteś w > Zabezpieczenie ładunku > pas mocujący PowerLash 2-częściowy
Wpisz nr artykułu [nnnn nnnn]:   Szukaj też w innych kategoriach

Pas mocujący 2-częściowy: PowerLash

Artykuł nr 2675 0001, odciąg pasowy, haki kute: 20 t

Parametry produktu
Szerokość taśmy (mm) : 75
Zakończenia pasów (łańcuchów) mocujących : hak kuty z zabezpieczeniem
Wytrzymałość w naciągu prostym (LC) : 10000 daN
Wytrzymałość w opasaniu (2 x LC) : 20000 daN
 
Długość (m)    ILOŚĆ    


Norma: PN - EN 12195 - 2

pas transportowy - PowerlashWysokiej jakości poliestrowe pasy transportowe produkowane przez firmę DOLEZYCH wykorzystują właściwości poliestru, który jest odporny na kwasy i zasady w średnich stężeniach. Dodatkowo poddany został impregnacji, co uodparnia taśmę na ścieranie. Ponadto pasy są odporne na butwienie, nie rdzewieją i prawie  nie przyjmują wilgoci. Dzięki ich niskiej wadze są one poręczne i dają się łatwo zastosować. Między innymi to właśnie te zalety, oraz wysokiej jakości komponenty sprawiły że nasz pas pięciotonowy zdobywa z roku na rok miano "Złotego Pasa" przyznawanego przez kwartalnik "Towary Niebezpieczne"

PowerLash 10000 - Oprócz zakończenia hakami kutymi z ogniwami BD 75, oferujemy rónież zakończenia w postaci haków profilowych bez i z zabezpieczeniam. Min. szerokość gardzieli haka kutego wynosi 29mm.

PowerLash 20000 - odciąg o najlepszych parametrach wytrzymałościowych, posiada dopuszczenie do mocowania ładunków na wagonach kolejowych. Min. szerokość gardzieli haka wynosi 35mm. Długość standardu odciągów wynosi 4m. Inne długości wszystkich odciągów na zamówienie.

 

Pasy mocujące są to pasy służące najczęściej zamocowaniu ładunku w celu jego zabezpieczenia w transporcie. Ich rolą jestprawo denamiki - pasy transportowe przeciwdziałanie siłom działającym na ładunek w czasie jego przemieszczania. O ich doborze decyduje zarówno ich rodzaj jak i siły niszczące, którym mają one przeciwdziałać i na jakie określił je producent.

Metody zabezpieczania ładunków pasami transportowymi.

Najbardziej rozpowszechniona metoda, zwana "poprzeczne opasanie" polega na opasaniu ładunku środkami mocującymi i pionowym dociśnięciu. Mocowanie ładunku pasami transportowymi - metoda opasania

W metodzie tej ważne jest aby środek mocujący był cały czas napięty. Dlatego do zabezpieczania przez zwiększenie tarcia należy używać dobrych sprężystych materiałów, a więc pasów z włókien sztucznych . Łańcuchy i liny stalowe obluźniają się i co kilka kilometrów muszą być ponownie napinane.

Wielkość siły tarcia zależy od dwóch czynników: siły docisku ładunku do podłoża i współczynnika tarcia (zależnego od chropowatości ładunku i powierzchni ładunkowej. patrz  maty antypoślizgowe) Tak więc, jeżeli zamierzacie Państwo zabezpieczać towary w ten sposób to należy zwrócić uwagę na wartość współczynnika STF (Nominalna siła napięcia, uzyskana dzięki zadziałaniu na rękojeść siły SHF = 50kG)

Drugą metodą mocowania ładunku jet "mocowanie bezpośrednie odciągami" zwaną także kotwieniem.Pasy transportowe - kotwienie ładunku Metoda ta pozwala rozciągać pasy transportowe  do granicy dopuszczalnych obciążeń. Jest pewniejsza od metody poprzecznego opasania. Wadą tego sposobu jest potrzeba posiadania przez mocowany element i środek transportu punktów zaczepowych. Metoda ta najczęściej jest stosowana przy przewozie ciężkich ładunków, grożących wywróceniem lub mogących się toczyć.

Klienci którzy kupowali ten towar, często wybierali również: łańcuchy transportowe, ochrony do pasów.

Szukaj wg parametrów:
Wytrzymałość w naciągu prostym (LC)
Zakończenia pasów (łańcuchów) mocujących
Znalezione produkty
Znaleziono razem 3 pasujących produktów:
Lp. Artykuł nr
1. 2675 0001, odciąg pasowy, haki kute: 20 t
2. 2675 0002, odciąg pasowy, haki kute: 10 t
3. 2675 0034, odciąg pasowy, haki profilowe: 10 t
 
Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie z polityką prywatności.    Rozumiem

©Dolezych Sp. z o.o., ul. Koszykowa 1b, Katowice, Polska
Tel.: +48(32)603-58-10 | Fax: +48(32)603-58-29 | Email: info@dolezych.pl
NIP 634-012-74-35 | REGON P 271291409


Nr KRS: 0000073400
Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wysokość kapitału zakładowego: 119.600,00 zł

 
statystyka